Stanowisko portalu Chwaszczyno.pl. Czekamy na radnych!

 

 

W związku z pojawiającymi opiniami, że jesteśmy stronniczym portalem, który preferuje jedną opcję polityczną, prosimy już teraz kandydatów na radnych o zgłaszanie swoich danych do naszej redakcji. Wszystkie informacje opublikujemy na Chwaszczyno.pl i każdy będzie mógł bliżej przyjrzeć się kandydatom.

 

Stwierdzenie o stronniczości portalu jest niesłuszne. We wrześniowym numerze bezpłatnej gazetki opisaliśmy radnych, którzy będą wspierać kandydata na Burmistrza Żukowa Piotra Fikusa. Jednak jeszcze przed złożeniem gazetki w zamyśle redakcji było podanie do informacji publicznej informacji o WSZYSTKICH kandydatach na radnych z Chwaszczyna i z Tuchomia.

 

Pozostali kandydaci nie ukazali się we wrześniowym numerze, ponieważ do 7 października zgłaszane są ich kandydatury. Kolejny numer gazetki ukaże się dwa tygodnie przed wyborami (wybory odbędą się 16 listopada), aby każdy mieszkaniec Chwaszczyna i Tuchomia mógł zapoznać się z programem danej osoby i zagłosować wg swoich przekonań.

 

Portal Chwaszczyno.pl nie zajmuje i nie zajmie żadnego stanowiska wobec każdego z kandydatów na radnych. Jedyną osobą, którą oficjalnie wspieramy, jest kandydat na Burmistrza Żukowa Piotr Fikus. Logicznym wydaje się wsparcie osoby z Chwaszczyna, która mogłaby rządzić Gminą Żukowo. Kogo innego mielibyśmy wspierać jako portal Chwaszczyno.pl? Człowiek z Chwaszczyna na przedzie gminy Żukowo to szansa dla wszystkich mieszkańców naszej miejscowości.

 

Nadrzędną rzeczą w zbliżających się wyborach jest fakt, że na pewno będziemy mieli dwóch radnych z Chwaszczyna. Obojętnie, kto nimi zostanie, z każdym będziemy współpracować bez względu na opcję polityczną, ponieważ najważniejsze jest dobro mieszkańców.

 

Dlatego prosimy wszystkich kandydatów z Chwaszczyna i Tuchomia na radnych do Rady Gminy, Rady Powiatu i Sejmiku Województwa o nadesłanie do naszej redakcji następujących danych i informacji:

 

  • zdjęcie
  • imię i nazwisko
  • okręg startu w wyborach
  • komitet wyborczy
  • stan cywilny, rodzina
  • wykształcenie
  • zawód
  • 6. najważniejszych punktów programu wyborczego z opisem
  • powód startu w wyborach
  • zainteresowania

 

Adres mailowy, pod którym należy kierować powyższe dane: kontakt@chwaszczyno.pl

 

Wszystkie dane opublikujemy po 7 października, który jest ostatecznym terminem zarejestrowania.

 

Redakcja portalu Chwaszczyno.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.