Sprzątamy w Chwaszczynie

Zapraszamy wszystkich miłośników ładu i porządku na kolejną akcję sprzątania Chwaszczyna.

W sobotę 4 czerwca (ZMIANA TERMINU!!!) spotykamy się w centrum o godz. 10:00. Oprócz zbierania śmieci będziemy kontynuować oczyszczanie słupów i drzew ze zbędnych plakatów i ulotek. Pozostałe miejsca i godziny zbiórki zostaną podane na początku przyszłego tygodnia.

W tym też dniu wszystkich zaangażowanych w akcję sprzątania zapraszamy na ognisko, które odbędzie się przy remizie OSP (ul. Żeromskiego 9 w Chwaszczynie), o godz. 18:00. Wzorem ubiegłego roku organizatorzy zapewniają drewno oraz symboliczną kiełbaskę wraz z pieczywem dla uczestników.

W wyznaczonych miejscach zbiórki będą do dyspozycji worki na śmieci oraz jednorazowe rękawiczki. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chwaszczyna i okolic. Zebrane śmieci zostaną złożone w wyznaczonych miejscach Chwaszczyna oraz odebrane przez UG Żukowo.

 

Kontakt:
soltys@rada.chwaszczyno.pl
500 079 748

 

Jolanta Wiercińska
sołtys sołectwa Chwaszczyno

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.