Spotkanie mieszkańców ul. Prusa w Chwaszczynie

 

 

Jak informuje radny powiatowy Piotr Fikus w dniu 17 czerwca o godz. 18 odbędzie się spotkanie mieszkańców ul. Prusa w Chwaszczynie. Dotyczyć będzie problemów komunikacyjnych w tym rejonie Chwaszczyna po tym, jak zamknięty został wylot z ulicy Dobrzewińskiej i Tuchomskiej na ul. Oliwską.

 

 – Mieszkańcy zapraszają na spotkanie w sprawie objazdu, jaki spontanicznie stworzył się ich ulicą po zamknięciu ulicy Dobrzewińskiej i Tuchomskiej – wyjaśnia radny powiatowy Piotr Fikus. – Ich ulicą jeżdżą nie tylko samochody osobowe, ale coraz częściej tiry i ciężarówki, a to nie jest ulica dostosowana do takiej komunikacji.

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.