Spotkanie informacyjne dotyczące funduszy sołeckich

{module do-reklamy-intertekst|none}

W najbliższy poniedziałek 18 czerwca 2012 r. od godz. 14.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Żukowo odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące funduszy sołeckich. Prelegentami będą członkowie Stowarzyszenia Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich z Warszawy.

Na spotkanie zostali zaproszeni sołtysi z gminy Żukowo, oraz radni Rady Miejskiej. W spotkaniu mogą uczestniczyć także inne osoby zainteresowane tematem funduszy sołeckich. W przypadku chęci udziału w spotkaniu proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 500 079 748 lub e-mail: jolwie@tlen.pl.

 

Więcej informacji na temat funduszu sołeckiego http://www.funduszesoleckie.pl/.

 

Inicjatorem spotkania jest Pani Jolanta Wiercińska członek Rady Sołeckiej z Chwaszczyna.


Spotkanie odbędzie się w ramach akcji „Masz Głos Masz Wybór”, w której uczestniczy Rada Sołecka z Chwaszczyna.

Akcja Masz Głos, Masz Wybór prowadzona jest przez Stowarzyszenie Szkoła Liderów oraz Fundację im. Stefana Batorego. Celem akcji jest zainteresowanie obywateli sprawami społeczności lokalnej i zachęcenie ich do świadomego udziału w wyborach samorządowych, zarówno poprzez korzystanie z biernego, jaki czynnego prawa wyborczego.nadesłał: Mirosław Nowak

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.