Sobótki nad jeziorem Tuchomskim. Przynieś nakrętki dla Milenki – akcja wciąż trwa

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Mieszkańcy dla Tuchomia, przy współpracy z Polskim Związkiem Wędkarskim Gdynia i Leśnictwem Borowiec zaprasza 23 czerwca (piątek) na Sobótki nad jeziorem Tuchomskim.

Wśród atrakcji tego dnia będzie tradycyjne sobótkowe ognisko, Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotują domowe wypieki, a Dworek Oleńka zaserwuje zimne piwo.

Dla wszystkich przybyłych gości wystąpią Joanna Sakr i Jarosław Niewiadomski!

Impreza odbędzie się w godzinach 18:00 – 22:00, przy ulicy Wczasowej w Tuchomiu.

Podczas Sobótek będziemy zbierali nakrętki dla Milenki Plichta z Żukowa – dołączysz do zbiórki?

– W ostatnim czasie dostaję mnóstwo wiadomości z pytaniem, gdzie i do kiedy można dostarczać korki, płyty i puste plastikowe opakowania po płytach – opowiada Sylwia Lipińska, koordynatorka zbiórki nakrętek dla Milenki – Można je dostarczać do wyznaczonych miejsc podanych na stronie milenka.webserwer.pl i FB Milenka Plichta (społeczność). Dodatkowo można je przywieźć bezpośrednio do mnie, a jeśli zajdzie taka potrzeba, odbiorę je osobiście – dodaje rozmówczyni.

zbiorka milenka

Jeden z licznych „rzutów” nakrętek przekazanych na rzecz Milenki / fot. Sylwia Lipińska, FB

– Jeśli możesz, podaj tę informację dalej, niech inni przeczytają. Nas to nic nie kosztuje – zakończyła Pani Sylwia.

sobotki tuchom

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.