Śmiertelny wypadek w Tuchomiu.

 

Wczoraj (22 września 2014r.) w Tuchomiu na ul. Spacerowej po godzinie 21 doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego z udziałem czterech osób. Jadący z nadmierną prędkością samochód uderzył z impetem w drzewo, w wyniku czego śmierć na miejscu ponieśli kierowca i siedzący obok pasażer. Dwóch pozostałych pasażerów w ciężkim stanie zostało przetransportowanych do szpitala.

 

W akcji ratowniczej brali udział strażacy z OSP Chwaszczyno. Po przybyciu na miejsce okazało się, że wypadku uczestniczy pojazd marki Jaguar, który uderzył w drzewo. W samochodzie były zakleszczone cztery osoby. Druhowie przystąpili do akcji ratowniczej. Po przybyciu na miejsce zespołu ratowniczego medycznego lekarz stwierdził zgon dwóch osób. Trzy zastępy straży i trzy zespoły ratownicze rozpoczęły walkę u o ratowanie pozostały dwóch osób. Zostali oni w ciężkim stanie zostało przetransportowani do szpitala. Przyczyną wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość.

 

Na miejscu:

– OSP Chwaszczyno
– OSP Banino
– JRG Kartuzy
– trzy zespoły ratownictwa medycznego
– policja
– lekarz sądowy
– prokurator
– technik policyjny
– pomoc drogowa
– zakład pogrzebowy

 

zdjęcia i info: ospchwaszczyno.pl

 

smiertelny-wypadek-w-tuchomiu-1

 

smiertelny-wypadek-w-tuchomiu-3

 

smiertelny-wypadek-w-tuchomiu-4

 

smiertelny-wypadek-w-tuchomiu-5

 

smiertelny-wypadek-w-tuchomiu-6

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.