Sitrax école Szkoła Języków Obcych w Chwaszczynie

 

Kilka dni temu, na budynku, przy ulicy Oliwskiej 106, pojawił się baner Sitrax école z informacją: „Tu powstaje Szkoła Językowa”. Postanowiliśmy wziąć ją pod lupę i sprawdzić czym się wyróżnia na tle innych szkół językowych. Sięgnęliśmy do źródła i zadaliśmy kilka pytań pani Annie Parzyńskiej, prezes Sitrax sp. zo.o.

 

Pani Anno, w 2008 roku otworzyła Pani pierwszą szkołę Sitrax école. W 2016 roku stworzyła Pani Sitrax Biuro Tłumaczeń, które zrzesza tłumaczy wielu języków – skąd pomysł na własną szkołę językową?

Już w czasie studiów magisterskich, uczyłam młodzież z dysleksją w jednym z gdańskich liceów. Przełomowym okresem okazały się studia doktorskie, dzięki którym uświadomiłam sobie jak istotny jest rozwój edukacyjny dla człowieka oraz jak ważnym ogniwem, w procesie nauczania, jest nauczyciel. Z przerażeniem patrzyłam na program nauczania w szkole, gdzie ważniejsze, od postępów edukacyjnych młodzieży, były statystyki. Postanowiłam rzucić pracę w liceum i stworzyć własną szkołę językową, w której lektor będzie posiadał nie tylko wysoki poziom wiedzy, ale i również ciekawą osobowość.

Chciała stworzyć Pani szkołę idealną?

Może nie idealną, ale na bardzo wysokim poziomie. Najważniejsze, by lektorzy, którzy pracują w Sitrax école potrafili przekazać swoją wiedzę, w prosty i przyjazny sposób dla kursanta. Wykazywali się znajomością języka na poziomie C1/C2 oraz mówili z pięknym akcentem.

 

sitrax ecole

 

Jak wyglądają kursy językowe w Sitrax école?

Sitrax école oferuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz firm.

Prowadzimy kursy w grupach (5-10 osób), mini grupy (1-4 osoby) oraz kursy indywidualne w szkole lub z dojazdem do ucznia. Jako pierwsi, na trójmiejskim rynku, stworzyliśmy system nauczania rotacyjnego on/off, tak by osoby pracujące np. na morzu, nie traciły zajęć.

Kto pracuje w Sitrax école?

W Sitrax école pracują lektorzy, dla których nauczanie to przede wszystkim pasja. Są to osoby z biegłą znajomością języka obcego (poziom C1/C2) oraz Native Speakerzy.

Jakich języków można się uczyć w Sitrax école?

Szkoła posiada szeroką ofertę kursów językowych ogólnych oraz specjalistycznych: angielski, niemiecki, rosyjski, chorwacki, hiszpański, francuski, włoski, portugalski, szwedzki, norweski, duński, chiński oraz język polski jako obcy.

 

sitrax szkola jezykow obcych

 

Co wyróżnia Sitrax école na tle innych szkół językowych?

Profesjonalizm, świetni lektorzy oraz nowoczesne techniki nauczania.

Kierując się powiedzeniem: „ Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”, uważamy że dzieci od najmłodszych lat powinny uczyć się od najlepszych lektorów, gdyż wiedza nabyta w młodości decyduje o późniejszym powielaniu błędów językowych.

Jak zapisać się na kurs językowy?

Na kursy językowe można zapisać się w naszym biurze w Gdańsku lub w Chwaszczynie, mailowo lub telefonicznie:

email: biuro.chwaszczyno@sitraxecole.eu

kom: 669.726.022

 

logo Sitrax Ecole full kolor

 

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.