Siostry Miller na podium!

 

Siostry Magdalena i Karolina Miller po raz kolejny udowodniły, że w swoich kategoriach wagowych są w czołówce sportowców naszego kontynentu. Podczas Pucharu Europy Judo w Bratysławie Magdalena Miller zajęła drugie miejsce w kategorii 57kg. Z kolei jej siostra Karolina podczas Pucharu Polski w Sochaczewie również stanęła na drugim stopniu podium w wadze do 70kg.

 

mediaFHL2N8DI

 

Zawody, zarówno krajowe, jak i te międzynarodowe, odbywały się w dniach 5-6 września. Naszym Chwaszczyniankom jesteśmy ogromnie wdzięczni za reprezentowanie naszego kraju i pomorskich klubów na arenie międzynarodowej. Oby tak dalej!

 

media0VB608DS

 

Magdalena Miller prowadzi również treningi judo. Szczegóły na plakacie!

 

images 2015 2015 09 judo chwaszczyno 590x757

fot:judoinside.com

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.