Samorządowcy kontra Policja. Relacja z meczu towarzyskiego w Chwaszczynie.


Podczas Festynu z okazji Dnia Dziecka 3 czerwca 2013 r. na boisku w Chwaszczynie piłkarska reprezentacja Samorządowców rozegrała towarzyski mecz z drużyną Policjantów.


Na zaproszenie Radnego Powiatowego Piotra Fikusa w drużynie Samorządowców znaleźli się Z-ca Burmistrza Piotr Szepelowski, Radni Powiatowi: Mirosław Łęcki, Henryk Miotk, Eugeniusz Pryczkowski, Mirosław Żeromski, Radni Gminni Jacek Miąskowski, Witold Szmidtke, Wojciech Kankowski oraz gościnnie Dyrektor szkoły w Chwaszczynie Robert Zochniak.


Drużynę Policjantów, której kapitanem był Komendant Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach mł. insp. Tadeusz Trybuś reprezentowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej w Kartuzach oraz Komisariatu Policji w Żukowie.


Mecz był dobrym sprawdzeniem umiejętności fizycznych samorządowców i policjantów. Mimo, że wynik meczu nie był najważniejszy, emocji nie brakowało. Rywalizacja była bardzo zacięta i obie drużyny stwarzały wiele sytuacji podbramkowych.

Trzeba jednak sprawiedliwie przyznać – przewagę miała drużyna Policjantów, choć drużyna Samorządowców dawała z siebie wszystko. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla gości w niebieskich strojach.


Michał Witt


{gallery}2013/2013-06/mecz{/gallery}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.