Rozprawa otwarta dla mieszkańców Chwaszczyna. Tematem budowa fabryki listew i spalarni płyt MDF

Burmistrz Gminy Żukowo zawiadamia, że w dniu 15 października 2019 r. (wtorek) o godzinie 11.00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Żukowie, przy ul. Kościerskiej 2A, przeprowadzona zostanie rozprawa otwarta dla lokalnego społeczeństwa wsi Chwaszczyno.

Spotkanie będzie debatą w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na przetwarzaniu odpadów drewnopochodnych (trociny i pył z mdf), w ramach działalności stolarni powstającej na terenie działek o numerach: 217/2; 217/3; 217/4, 217/5, 217/6; 217/7; 217/8, 217/9, 217/10 w miejscowości Chwaszczyno, gmina Żukowo, realizowanego na działkach o numerach: 217/2 i 217/3 w miejscowości Chwaszczyno, gmina Żukowo, której Inwestorem jest FOGE Stanisław Cudny z siedzibą w Łęczycach.

Treść obwieszczenia na stronie Rady Sołeckiej.

Polecamy także artykuł redakcji Chwaszczyno.pl pt.: „Razem można więcej. Mieszkańcy Chwaszczyna wstrzymali budowę fabryki listew”.

Źródło: Biuletyn sołectwa Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.