Reprezentant PSzW FIGHTER RAFAŁ LIHS na Pucharze Europy 2016

W Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 29 kwietnia – 1 maja 2016 roku ponad 400 z pół tysiąca zgłoszonych kickbokserów zmagało się w Pucharze Europy WAKO w kickboxingu w formułach kick light, pointfighting, low kick i full contact.

Rywalizacja odbywała się w kategoriach seniorów, juniorów, kadetów starszych i młodszych. Do Ostrowca przybyło wielu znakomitych polskich i zagranicznych kickbokserów, medalistów Mistrzostw Świata i Europy.

pszwfighter ostrowiec 2

fot. nadesłane / Rafał Lihs z brązowym medalem w kategorii -75kg.

Nasz zawodnik Rafał Lihs zdobył brązowy medal w formule full contact w kategorii do 75 kg. Ustąpił w walce o finał utytułowanemu zawodnikowi, kadrowiczowi Łukaszowi Trela z Fight Club Zielona Góra.

pszwfighter ostrowiec 1

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.