Reprezentanci KS Gokken na Mistrzostwach Europy w Sochi

W dniach 2.02-04.02 w Sochi w Rosji odbyły się 45th EKF Junior & Cadet and U21 Championships. Nasz klub z ramienia kadry narodowej reprezentowali Sara Elwart – kategoria młodzieżowiec do 61 kg oraz Adam Piotrkowski – kategoria junior młodszy do 70 kg.

Adam wystartował pierwszego dnia zawodów. Niestety w pierwszej walce nieznacznie (1:2) uległ reprezentantowi Bułgarii, który zakończył turniej ostatecznie na trzecim miejscu.

Sara wystartowała w niedzielę, ostatniego dnia turnieju, w silnie obsadzonej kategorii 26 zawodniczek.

Pierwszą walkę wygrała ze Szwedką 2:1, drugą z Portugalką 4:1, w trzeciej przegrała z Luksemburką 4:6, obecną wicemistrzynią Europy.

W repasażu spotkała się z byłą mistrzynią Europy Macedonką, z którą przegrała. Sara zajęła ostatecznie 7. miejsce, ale śmiało można przyznać, że jest cały czas w europejskiej czołówce.

IMG 1150
fot. KS Gokken

Chcieliśmy bardzo podziękować za dofinansowanie wyjazdu Gminie Szemud, Gminie Żukowo / Ośrodkowi Kultury i Sportu oraz Społecznemu Gimnazjum Dobrzewino-Karczemki.

Agata Uwijała
KS Gokken

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.