Relacja ze spotkania dotyczącego koncepcji budowy kanalizacji Chwaszczyna

{module do-reklamy-intertekst|none}


We wtorek 18 października 2011 o godzinie 17.00 w sali nr 18 Zespołu Szkół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej  w Chwaszczynie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące koncepcji budowy kanalizacji sanitarnej dla południowo – wschodniej części Chwaszczyna.

 

Z mieszkańcami spotkali się przedstawiciele Urzędu Gminy Żukowo oraz Biura Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. w Gdańsku, którzy przedstawili mapy z naniesionym zakresem opracowania koncepcji, przewidywanymi przepompowniami ścieków, miejscem i kierunkiem prowadzenia rur.

 

Spotkanie miało jedynie na celu poinformowanie mieszkańców o przebiegu prac nad opracowaniem projektu koncepcyjnego, który ma być gotowy do końca listopada 2011 r. oraz udzieleniem odpowiedzi na pytania i wątpliwości mieszkańców.


 spotkanie-informacyjne-kanalizacja-w-chwaszczynie-2011-07

 

Po krótkim wstępie nie wielka ilość mieszkańców, która przybyła mogła zadawać indywidualne pytania. Zazwyczaj dotyczyły one tego czy ich domy są objęte koncepcją oraz kiedy będzie budowana kanalizacja sanitarna i w jakich etapach.


spotkanie-informacyjne-kanalizacja-w-chwaszczynie-2011-08


W związku z tym, że jest to na razie tylko koncepcja budowy i to jeszcze nie ukończona, to odpowiedzi nie było za wiele konkretnych. Przedstawiciele gminy i biura projektowego tłumaczyli, że jest za wcześnie na daty i mówienie które części będą w pierwszej kolejności wykonane.


Poniżej mapa z naniesionym zakresem koncepcji budowy kanalizacji sanitarnej:

spotkanie-informacyjne-kanalizacja-w-chwaszczynie-2011-11


Oznaczenia zawarte na mapie: spotkanie-informacyjne-kanalizacja-w-chwaszczynie-2011-01Ta sama mapa powiększeniu na 4 zdjęciach:

spotkanie-informacyjne-kanalizacja-w-chwaszczynie-2011-02


spotkanie-informacyjne-kanalizacja-w-chwaszczynie-2011-03


spotkanie-informacyjne-kanalizacja-w-chwaszczynie-2011-04


spotkanie-informacyjne-kanalizacja-w-chwaszczynie-2011-05
{module do-reklamy-intertekst-2|none}{module reklama-artykul-n|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.