Relacja z XII Turnieju Gminnego KGW [FOTO i WIDEO]

 

 

8 listopada 2014r. odbył się kolejny już XII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Żukowie. Podczas niego szesnaście KGW działających na terenie naszej gminy przystąpiło do 4 konkurencji. Grand Prix turnieju przypadło KGW Borkowo. Panie z Chwaszczyna zajęły I miejsce w konkurencji taniec współczesny, w tej samej konkurencji panie z Tuchomia zajęły III miejsce.

 

Pierwszą konkurencją było wykonanie sałatki z rodzimych owoców i warzyw – w tej konkurencji I miejsce zajęło ex aequo KGW Widlino i KGW Sulmin, II miejsce KGW Pępowo, III miejsce KGW Rutki.

 

Drugą konkurencją był pokaz mody pod hasłem: „w biało czerwonym mi do twarzy”. I miejsce w tej konkurencji zajęło ex aequo KGW Glincz i KGW Skrzeszewo, II miejsce KGW Łapino, a III KGW Otomino.

 

Kolejną trzecią konkurencją była scenka wokalna z piosenką kabaretową i z inscenizacją teatralną, w tej konkurencji I miejsce zajęło ex aequo KGW Małkowo i KGW Miszewo, II miejsce KGW Niestępowo i III miejsce KGW Przyjaźń.

 

Ostatnią czwartą konkurencją był taniec współczesny w tej konkurencji I miejsce przypadło KGW Chwaszczyno, II KGW Żukowo, a III KGW Tuchom.

 

Wojciech Albecki

 

Relacja Pań z KGW na stronie: kgw.chwaszczyno.pl

 

Taniec współczesny:

 

KGW CHWASZCZYNO:

 

KGW TUCHOM:

 

 

Artystyczna – Moda w biało czerwonym jest mi do twarzy:

 

KGW CHWASZCZYNO:

 

KGW TUCHOM:

 

Wszystkie KGW:

 

Piosenka kabaretowa z inscenizacją:

 

KGW CHWASZCZYNO:

 

KGW TUCHOM:

 

{gallery}2014/2014-11/XII-Gminny-Turniej-KGW{/gallery}

 

{module Autor-Wojciech-Albecki|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.