Relacja z obchodów 10-lecia KS Chwaszczyno

{module do-reklamy-intertekst|none}

W niedzielę 26 maja 2013 r. na chwaszczyńskim stadionie, przy ul. Węglowej, odbył się długo przygotowywany i hucznie zapowiadany dzień obchodów 10-lecia KS Chwaszczyno. 


Impreza rozpoczęła się o godzinie 11.00 turniejem dla dzieci.

Do turnieju zgłosiło się osiem drużyn 6-7 latków w systemie każdy z każdym wygrała drużyna MKS WŁADYSŁAWOWO.

Przegranych nie było, każdy uczestnik turnieju otrzymał medal, a drużyna pamiątkowy dyplom i puchar. Nagrody wręczał Vice prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej uczestnik MŚ Korea/Japonia Paweł Kryszałowicz.


Po zakończeniu turnieju rozpoczęła się cześć oficjalna. Powitano gości m.in.: Burmistrz Gminy Żukowo Jerzy Żurawicz, Wiesława Toczyńska – Dyrektor GOK-u, Wojciech Przybylski, Piotr Fikus – Radny Powiatu Kartuskiego, Gerard Barsowski – Sołtys Chwaszczyna, Paweł Kryszałowicz – Vice prezes Pomorskiego Z.P.N i wielu innych wyśmienitych gości.


Przedstawiono krótką historię 10 lat istnienia klubu oraz przedstawiono plany na najbliższe lata, które w dużej mierze opierają się na awansie do III ligi, o której jednym tchem opowiadał Burmistrz Gminy Żukowo jak i nasz Prezes Roman Walder.


Po przemowach zostały wręczone podziękowania dla firm i instytucji: ANRO-Trade, EURO-ROL, ALEXANDER, INTERPLASTIC, EKO Pralnia Chemiczna, Rada Sołecka Burmistrz Gminy Żukowo, Pan Piotr Pospieszny, Pan Marek Krawczyk, Pan Stanisław Wendt.

Prezes Roman Walder otrzymał od Gminy Żukowo pamiątkową statuetkę, od drużyny koszulkę ze swoim nazwiskiem i podpisami całej drużyny umieszczoną w ramie. Od zarządu zdjęcie drużyny w rozmiarze A3 wraz z podziękowaniami za wkład włożony na rzecz Klubu Sportowego Chwaszczyno.


Następnie został rozegrany mecz pomiędzy OLD STARS CHWASZCZYNO – OLD BOY GDYNIA. Nazwy drużyn mogą sugerować, że był to wesoły mecz, nic bardziej mylnego. Na boisku oglądaliśmy zaciętą walkę, a bramkarze odpowiednio Andrzej Głąbiński jak i Waldemar Stanik chwilami przypominali Neuer-Weidenfeller z sobotniego finału LIGI MISTRZÓW, mecz zakończył się wygraną Drużyny z Chwaszczyna. Bramki strzelali: Chwaszczyno: Marek Liszewski, Łukasz Dempc, Paweł Wendt, dla Gdyni: Dariusz Ulanowski(k),Paweł Kryszałowicz.


oprac. relacji facebook.com/KS-CHWASZCZYNO

fot. Wojciech Albecki

{gallery}2013/2013-05/10-lecie-ks{/gallery}


{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.