Relacja z giełdy szkół ponadgimnazjalnych

 

W dniu 28 marca 2014 r. w ZSPiPG odbyła się V giełda szkół ponadgimnazjalnych. Podczas giełdy przyszli absolwenci chwaszczyńskiego gimnazjum, ale i nie tylko mogli zapoznać się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych. Co roku impreza ta przyciąga coraz więcej uczniów oraz co najważniejsze szkół w których przyszli absolwenci mogą podjąć dalszą naukę.

 

 

W tym roku na giełdzie szkół swoje oferty przedstawiały 32 szkoły. W ciągu trzech godzin uczniowie mieli w czym wybierać. Oprócz typowych broszurek i ulotek rozdawanych przez przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych było wiele rzeczy pokazywanych „na żywo”.


Szkoła z Żukowa prezentowała techniki samoobrony, jedna z szkół z Gdańska pokazy elektroniki, inna z szkół oferowała czesanie i układanie włosów przez przyszłe fryzjerki.

 

Wojciech Albecki

 

 

{gallery}2014/2014-03/V-gielda-szkol{/gallery}

 fot. Wojciech Albecki

 

{module Autor-Wojciech-Albecki|none}

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.