„Dzień Drzewa” w chwaszczyńskiej szkole.

17 października jak co roku obchodziliśmy Dzień Drzewa. Uczciliśmy ten dzień przez sadzenie drzew wokół terenów pożwirowych w Chwaszczynie. Pan Jarosław Gadziński, leśniczy leśnictwa Borowiec dostarczył sadzonki brzozy brodawkowatej oraz jarząbu pospolitego.

Uczniowie klas IIBG oraz 5b zasadzili ponad 120 drzew. Uporządkowali także teren parkingu położonego niedaleko jeziora. Nie mogło zabraknąć gwoździa programu czyli ogniska z kiełbaskami.

Mamy nadzieje, że pozostali użytkownicy tych terenów uszanują ciężką pracę naszych uczniów i będą potrafili korzystać z terenów zielonych nie niszcząc roślin i nie zaśmiecając natury.

 

Monika Warecka
Katarzyna Łyczywek

 

dzie drzewa1

 

dzie drzewa2

 

dzie drzewa3

 

dzie drzewa4

 

dzie drzewa5

 

dzie drzewa6

 

dzie drzewa7

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.