Puck zdobyty! KS GOKKEN zdecydowanie zwycięża!

 

W niedziele 23 lutego 2014 roku odbyła się Liga Sakura w Pucku. Był to start po dość długiej przerwie, ale dzięki intensywnym treningom i obozie zimowym, nasz klub zdominował kolejne zawody. Zdobyliśmy aż 15 złotych medali, 16 srebrnych i 21 brązowych, dzięki czemu wygraliśmy miażdżącą przewagą klasyfikację zawodów.

 

Oprócz kadry klubowej w zawodach wzięli udział najmłodsi nasi adepci, którzy, mamy nadzieję, będą kontynuować karierę zawodniczą. Gratulacje dla wszystkich medalistów. Życzymy kolejnych sukcesów. Wyniki turnieju i klasyfikacja dostępna na stronie www.gokken.pl:

 

http://www.gokken.pl/liga-sakura-2014.pdf

Na zdjęciu widnieje Dominika Groth – (jedna z czołowych zawodniczek KS Gokken), która zajęła I miejsce oraz Julia Olchowicz – III lokata.

Nadesłała: Agata Uwijała/KS Gokken

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.