Przyznano dofinansowane budowy kanalizacji w Chwaszczynie.

 

 

{module do-reklamy-intertekst|none}Gmina Żukowo złożyła wniosek o dofinansowanie projektu „Poprawa jakości życia mieszkańców w miejscowościach Borkowo i Chwaszczyno w gminie Żukowo poprzez budowę kanalizacji i wodociągu” w ramach działania Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej PROW 2007- 2013″. Wniosek przeszedł wszystkie etapy oceny projektu i został zakwalifikowany do dofinansowania.

 

 

W dniu 9 maja 2013 r. Zarząd Województwa Pomorskiego zatwierdził listę operacji z zakresu gospodarki wodno – ściekowej. Jak wynika z informacji z Instytucji Zarządzającej, wszystkie projekty otrzymają dofinansowanie. Pomoc na realizację kolejnych projektów przyznawana będzie w ramach limitu środków wyliczonego w oparciu o metodologię określoną w Wytycznej Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Nr 75/8/2012 dotyczącą metodologii ustalania kwot pozostających do zakontraktowania w ramach limitów określonych w euro dla poszczególnych działań PROW 2007-2013. Przewidywany okres realizacji projektu planuje się na lata 2014-2015.

 

Iwona Niedzielska/zukowo.pl

fot.internet

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.