Przebudowa Drogi Wojewódzkiej 218 w najbliższym numerze Żukowo info

{module do-reklamy-intertekst|none}W najbliższy wtorek ukazuje się kolejny numer dwutygodnika Żukowo info, w którym znajdziecie Państwo informacje między innymi o kwestii przebudowy Drogi Wojewódzkiej 218 na trasie Chwaszczyno-Koleczkowo, o kontrowersjach wokół Pomorskiej Kolei Metropolitalnej oraz o sprawie niesłusznego posądzenia o nadużywanie alkoholu przez jedną z mieszkanek Chwaszczyna przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żukowie

 

oraz wiele innych. W wydaniu znajduje się również wiele innych artykułów. Jest to kolejny, bo już 12 numer dwutygodnika, a kosztuje jedynie 1,50 zł. Dostępny jest na terenie Chwaszczyna i innych miejscowości gminy Żukowo w sklepach, gdzie prowadzona jest sprzedaż prasy.

 

Wojciech Albecki

red. Żukowo info

 

{module do-reklamy-intertekst-2|none}

zukowo-info-czerwiec-2011

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.