Próg zwalniający na ul. Bursztynowej udziałem jej mieszkańców

W bieżącym roku powinna być jeszcze zrealizowana budowa progu zwalniającego na ul. Bursztynowej. Środki na ten cel zostały przekazane na konto urzędu przez mieszkańców ulicy.

Jest to jedyny próg, który zostanie wykonany w tym roku w Chwaszczynie. Planowano jeszcze budowę progu na ul. Sobiesława I przy jeziorze, jednak ze względu na istniejący przepust oraz zbyt wąski pas drogi gminnej przy skrzyżowaniu, próg w tym miejscu nie może zostać zlokalizowany.

Pozostałe wnioski o budowę progów zostały skierowane do Urzędu Gminy Żukowo, jednak brak jest decyzji w zakresie terminu realizacji.

Jolanta Wiercińska
Sołtys sołectwa Chwaszczyno

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.