Pożar warsztatu samochodowego w Nowym Tuchomiu.

 

W sylwestrową noc doszło do pożaru warsztatu samochodowego, który znajdował się w budynku gospodarczym w Nowym Tuchomiu. W akcji brała udział również jednostka OSP Chwaszczyno, której zadaniem było dowożenie wody na miejsce działań i pomoc w akcji gaśniczej.

 

Ogień zajął powierzchnię 70 metrów kwadratowych. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej podczas ładowania akumulatora. Początkowo strażacy otrzymali informację o tym, że w obiekcie może przebywać mężczyzna. Na szczęście te informacje się nie potwierdziły.

 

Straty oszacowano na kwotę ok. 20 tys. zł. W akcji gaśniczej brały udział jednostki OSP Miszewo, OSP Chwaszczyno, OSP Banino i JRG Kartuzy.

 

źródło:
– expresskaszubski.pl
– kartuzy.info
– ospchwaszczyno.pl

 

pozar-nowy-tuchom-1

 

pozar-nowy-tuchom-2

 

pozar-nowy-tuchom-3

 

pozar-nowy-tuchom-5

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.