Potrzebne jest 140 rolek papy na cały dach chwaszczyńskiego kościoła!

 

 

Informacja z biuletynu parafialnego dotycząca prac przy budującym się nowym kościele w Chwaszczynie:


„Jak widzimy, prace przy wieży i dzwonnicy kościoła powoli się kończą. W wieży kościoła zostały zamontowane aluminiowe okna i szyby błękitne. Rozpoczęły się też prace na ścianie między dachami – tam, gdzie są płyty OSB – tam są również już wstawione okna aluminiowe i w tym tygodniu będą prowadzone prace, aby ścianę ocieplić i przygotować odpowiednią strukturę końcową w formie imitacji cegły klinkierowej.

W tym tygodniu będą też prowadzone prace na dachu kościoła, czyli przybicie drugiej warstwy papy modyfikowanej, przybicie kontrłat i łat oraz położenie dachówki.

 

Zwracam się z serdeczną prośbą do parafian: KTO chciałby materialnie i w jakiś sposób naocznie włączyć się w budowę nowego kościoła, proszę o podejście i dokonanie wpłaty na jedną czy więcej rolek papy modyfikowanej – jedna rolka to 100zł. Potrzebne jest 140 rolek papy na cały dach.
Inwestycji tej można dokonać w poniedziałek i wtorek w godz. 7.00-10.00 i 16.00-19.00 na podwórku plebanii.

 

Dziękuję WSZYSTKIM PARAFIANOM I DARCZYŃCOM SPOZA PARAFII za zaangażowanie, pomoc i dobroć SERCA!”

Parafia Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.