Potrącenie dziecka w Chwaszczynie. Chłopiec nie żyje.

 

 

 

 

 {module do-reklamy-intertekst|none}

 

Wczoraj (czwartek) w Chwaszczynie doszło do potrącenia 2-letniego dziecka (wcześniej informowaliśmy że miało 5 lat).

Chłopiec z obrażeniami został przewieziony do szpitala w Gdyni, gdzie mimo prób medycznej pomocy, zmarł.

 

 

 

Cofający Nissanem Patrolem 49-letni gdynianin nie zauważył dwuletniego chłopca i potrącił go.

 

Jak informuje Anna Wałendzis z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, szczegółowe okoliczności tego zdarzenia w dalszym ciągu są badane. Prokuratorskie postępowanie ma na celu ustalić jak dziecko znalazło się na podwórku u sąsiadów i gdzie w tym czasie przebywali rodzice.
 

Do potrącenia doszło bowiem nie przed rodzinnym domem chłopca, ale na działce sąsiadów. Sekcja zwłok wyjaśnić ma natomiast czy przyczyną śmierci na pewno były obrażenia doznane w wyniku najechania na nie przez samochód.

Sprawca tragedii, 49-letni gdynianin odpowie najprawdopodobniej z artykułu 155 kodeksu karnego, a więc za nieumyślne spowodowanie śmierci.

 

 

 

 

 oprac. kartuzy.info

{module do-reklamy-intertekst-2|none}

{module reklama-artykul-n|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.