Poseł Leszek Redzimski na giełdzie w Chwaszczynie.

  

W Chwaszczynie na Giełdzie Samochodowej w ubiegłą niedzielę Poseł Leszek Redzimski dyskutował z mieszkańcami powiatu kartuskiego.

 

 

Kandydujący do Sejmu z list PO Leszek Redzimski spotkał się z wyborcami i prasą lokalną na swoim zorganizowanym stoisku podczas Giełdy. Wielu rozmówców deklarowało głosowanie w nadchodzących wyborach. Na stoisku Posła zainteresowani otrzymywali materiały wyborcze, deklarację programu i pisemne interpelacje w sprawach Gminy Żukowo.

 

O godzinie 11 odbyła się plenerowa konferencja prasowa.

 

Dziennikarzom lokalnej prasy oraz przedstawicielowi Radia Gdańsk Poseł L. Redzimski zaprezentował kopię przekazanego do Kancelarii Premiera Donalda Tuska listu mieszkańców Banina w sprawie odtworzenia odcinka ul. Słowackiego w pobliżu Portu Lotniczego.

 

Wyjaśnił, że popiera zmotoryzowanych zgromadzonych na giełdzie, a także wszystkich użytkowników połączenia drogowego na Kaszuby, i ich żądanie przywrócenia ruchu drogowego na wymienionej szosie.

 

Poseł spotkał się w tej sprawie z Zarządem Portu Lotniczego oraz wystąpił podczas posiedzenia Rady Miejskiej w Żukowie w dniu 30.09.2011.

 

„Sprawa jest na dobrej drodze dla załatwienia tej trasy” powiedział Poseł Redzimski na Giełdzie „- Sam Premier obiecał mediacje w tej sprawie z miastem Gdańsk na terenie którego przebiega odcinek ul. Słowackiego”

Na zakończenie konferencji sympatycy PO, asystenci z Biura Poselskiego w Żukowie i grupa Młodych Demokratów wraz z Posłem Leszkiem Redzimskim zrobili pamiątkowe zdjęcie na tle jeżdżącego od 14 dni kampanii wyborczej wielkoformatowego mobila zachęcającego do głosowania w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

 

Również w niedzielę Poseł spotkał się z podopiecznymi Fundacji „Tacy Sami” działającej na terenie pow. kartuskiego podczas festynu zorganizowanego na terenie Szkoły Podstawowej w Wilanowie w gm. Przodkowo. Dodajmy, że Fundacja „Tacy Sami” zajmuje się pomocą rodzinom dzieci niepełnosprawnych.

 

Także w niedzielę Poseł wziął udział w pikniku rodzinnym odbywającym się na Rynku w Kartuzach pt. „Powitanie Jesieni z Programem Operacyjnym RYBY 2007-2013″.

 

W czasie wszystkich tych imprez zachęcał mieszkańców powiatu kartuskiego do wzięcia udziału w wyborach, bo jak podkreślał to nasz obowiązek, i że naprawdę to od nas zależy jak będzie wyglądała przyszłość naszego kraju.

 


wybory-2011-redzimski-w-chwaszczynie-1


wybory-2011-redzimski-w-chwaszczynie-3

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.