Podsumowanie akcji zbierania śmieci – Rewerenda; Polna w Chwaszczynie

 

W minioną sobotę – 14 czerwca 2014r. – pomimo deszczowej pogody, blisko dwadzieścioro Mieszkańców ul. Rewerenda i Polnej w Chwaszczynie, spotkało się aby wspólnie pozbierać przydrożne śmieci.

 

Szczególnie cieszy fakt, że zaangażowały się całe rodziny oraz osoby, które w naszej akcji wzięły udział po raz pierwszy. Cała akcja trwała dwie godziny i skutkowała blisko 20 workami śmieci oraz „brodzikiem, fotelikiem samochodowym i elementami zderzaka samochodowego”. Akcja odbyła się po raz trzeci z rzędu, łącznie zebrano ponda 100 worków śmieci!

Nie byłoby tego efektu, gdyby nie zaangażowanie wielu osób. Szczególne podziękowania kieruję w stronę Joanny Gutowskiej za koordynowanie akcji od samego początku. Dziękuję również wszystkim, którzy nie przestraszyli się deszczu, w tym członkom Komitetu za to duże zaangażowanie.

 

Z pozdrowieniami,

Jacek Fopke

Przewodniczący Komitetu

 

sprzatanie-rewerenda-2

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.