Po majówce dokończą wyrównywanie dróg w Chwaszczynie

Przed świętami miały zostać wyrównane drogi z I, Ia i II kategorii. Ze względu na warunki pogodowe prace nie zostały zakończone. Dokończenie równania dróg z wskazanych kategorii nastąpi od 4 maja, chyba, że warunki pogodowe zmuszą Wykonawcę do ponownej zmiany harmonogramu prac.

Pozostałe drogi gminne są planowane do wyrównania w terminie do 30.06. br. Ewentualne zastrzeżenie w zakresie poprawności równania można zgłasza bezpośrednio do UG Żukowo lub do sołtysa.

pdfKlasyfikacja dróg w Chwaszczynie (stan na 10.04)100.75 KB

Wszelkie aktualizacje dokonywane są na stronie radasolecka.pl:

AKTUALIZACJA KLASYFIKACJI

 

Proponowana klasyfikacja NIE WYKLUCZA WYRÓWNANIA DROGI GMINNEJ po indywidualnym zgłoszeniu takiej potrzeby do:

Referatu Komunalnego i Infrastruktury Drogowej Urzędu Gminy Żukowo: tel.: +48 (58) 685-83-88, +48 (58) 685-83-57, pokój 3; koordynator p. Michał Oracz.

ZESTAWIENIE ZAWIERA WYŁĄCZNIE DROGI GMINNE I NIE OBEJMUJE DRÓG PRYWATNYCH!

Kategoria I (trasa przejazdu autobusu szkolnego) oraz Iadrogi zbiorcze (główne), które powinny być wyrównywane w pierwszej kolejności. W przypadku zadysponowania sprzętu na teren Chwaszczyna każdorazowo wskazane drogi powinny zostać wyrównane.

Kategoria IImniej uczęszczane drogi, których wyrównywanie odbywa się w przypadku zakończenia wyrównywania dróg kategorii I i Ia.

Kategoria IIIdrogi wyrównywane 2 razy w ciągu roku (przed i po sezonie zimowym) oraz po indywidualnych zgłoszeniach takiej konieczności.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie!

Sołtys sołectwa Chwaszczyno
Jolanta Wiercińska

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.