Piotr Fikus z Chwaszczyna startuje z PJN. „Chcę popracować nad kaszubskimi drogami”

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on print

 {module do-reklamy-intertekst|none}

 

 

Jednak nie Andrzej Pryczkowski, lecz Piotr Fikus – radny powiatu kartuskiego, będzie walczył o mandat poselski z ramienia PJN. Poszerza się więc lista kandydatów na posłów z powiatu kartuskiego.

 

Zgodnie z zapowiedziami partia „Polska Jest Najważniejsza” będzie miała swojego kandydata na posła z powiatu kartuskiego. Jest nim Piotr Fikus, radny powiatu kartuskiego.

 

Zdecydowałem się kandydować, ponieważ uważam, że niewiele zrobiono w ostatnim czasie dla naszego regionu jeżeli chodzi o drogi – mówi Piotr Fikus. – Będę chciał skupić się właśnie nad poprawą infrastruktury drogowej na Kaszubach.


Jak już informowaliśmy, istniało prawdopodobieństwo, że kandydatem z ramienia PJN będzie Andrzej Pryczkowski, członek Zarządu Powiatu Kartuskiego. Jak mówi Piotr Fikus, Andrzej Pryczkowski nie zdecydował się jednak wystartować w wyborach.

 

więcej na stronie:

http://expresskaszubski.pl

 {module do-reklamy-intertekst-2|none}{module reklama-artykul-n|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.