Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Autor: nadesłane

📣📣DROGIE DZIECI  I NIE TYLKO 📣📣

Zapraszamy całe rodziny na niezwykły Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Atrakcji jest tak dużo że każdy będzie się dobrze bawił. Mamy wielką nadzieję że wystarczy czasu na to wszystko. Dodamy że nagrodą główną w loterii fantowej jest HYBRYDOWA TOYOTA na weekend z pełnym bakiem ufundowana przez naszego wieloletniego partnera Toyota Walder Chwaszczyno.
Już dziś dziękujemy wszystkim darczyńcom, sponsorom, osobom prywatnym, firmą oraz instytucjom samorządowym za ogromną pomoc przy tym niezwykłym wydarzeniu. 👏👏👏👏. Na tą chwilę jeszcze trwają przygotowania dlatego wszystkich którzy wsparli to wydarzenie wymienimy w późniejszym artykule.

Widzimy się 28.05.2023 na TOYOTA ARENA w Chwaszczynie.

 

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.