Pierwszy numer gazetki Chwaszczyno.pl w tym roku

W nowym roku wydaliśmy nowy numer bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl. Jak zwykle przedrukowujemy w nim artykuły z naszego portalu i dzielimy się nowymi materiałami. Zachęcamy do lektury.

Bieżący numer poświęcony jest w głównej mierze młodzieży z parafii w Chwaszczynie, która za niespełna rok spotka się z papieżem Franciszkiem na Światowych Dniach Młodzieży w dalekiej Panamie. Podjęliśmy także inne, ważne tematy, dotykające życia lokalnego, społecznego i samorządowego.

W nowym wydaniu znajdą Państwo m.in. następujące pozycje:
– projekt i zmiany w budżecie gminy na rok 2018,
– informacja o przejęciu opłat za wodę i ścieki przez nowego operatora państwowego Wody Polskie,
– żywienie osób z chorobą Hashimoto wg dietetyczki Joanny Dziewiatowskiej,
– dotacje na sport i kulturę w gminie Żukowo,
– przygotowanie KS Chwaszczyno do nowej rundy,
– budowie kanalizacji w gminie Żukowo

oraz wiele innych.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli lokalne czasopismo i zamieścili reklamę w naszej gazetce. Państwa aktywność jest gwarancją ciągłości przygotowania i druku bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl. Dzięki temu trafia ona do każdego domu w Chwaszczynie i w Tuchomiu oraz do lokalnych sklepów. To nieocenione wsparcie zapewnia także wydawanie numerów „pro bono”, bez żadnych opłat.

Dla tych, którzy preferują internetowe wydanie, zachęcamy do przeglądania bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl na naszej stronie:

BEZPŁATNE WYDANIE GAZETKI CHWASZCZYNO.PL

lub pobrania z naszego serwera:

pdfBEZPŁATNE WYDANIE GAZETKI CHWASZCZYNO.PL9.70 MB.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją:

KONTAKT.

Zachęcamy do lektury!

Redakcja
Chwaszczyno.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.