Pierwsze centrum treningowe w Chwaszczynie. Otwarcie 10 stycznia!

 

 

Dostajesz zadyszki podczas wchodzenia na górę? Masz zamiar wyrzeźbić swoją figurę? Może chciałbyś połączyć przyjemne z pożytecznym podczas marszo-biegu z instruktorem? „Najlepszy czas na działanie jest teraz!” – to hasło przewodnie Modelscy Sport Club, nowopowstałego centrum treningowego w Chwaszczynie. Jest to pierwsze w naszej miejscowości tego typu miejsce. Już nie będziesz musiał dojeżdżać do trójmiasta, żeby skorzystać z siłowni.

 

Modelscy Sport Club to centrum rekreacyjne przy ulicy Mickiewicza 63, które zostało wyposażone i przygotowane z myślą o różnych potrzebach treningowych. W domyśle ma być to miejsce, w którym każdy znajdzie dla siebie odpowiednie zajęcie fizyczne przy użyciu dostępnego sprzętu. Będą organizowane zajęcia grupowe, które poprowadzą doświadczeni opiekunowie.

 

– W związku z brakiem odpowiedniego ośrodka w naszej okolicy, w którym można byłoby aktywnie spędzić wolny czas, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i założyć centrum treningowe – zaznacza Dorota Modelska, współwłaścicielka i pomysłodawca założenia tej firmy – Razem z mężem jesteśmy wykwalifikowanymi trenerami. Chcemy zapewnić mieszkańcom Chwaszczyna dostęp do najpowszechniejszych urządzeń do ćwiczeń, a także poprowadzić zajęcia, które spełnią ich oczekiwania dotyczące aktywności fizycznej.

 

Dla pań zostaną zorganizowane zajęcia grupowe, zarówno w profesjonalnej sali fitness jak i w plenerze (nordic walking, marszo-biegi z instruktorem). Nie zabraknie również wsparcia i motywacji trenera. Panowie także znajdą zajęcia dla siebie. Trening obwodowy, funkcjonalny, czy crossfit pomogą wyrobić lub utrzymać dobrą formę fizyczną.

 

Ponadto każdy będzie miał możliwość skorzystania z siłowni. Swoim doświadczeniem i wiedzą będą służyć wykwalifikowani trenerzy, którzy pomogą w treningu i doborze odpowiednich suplementów.

 

– By jak najlepiej dopasować ofertę do potrzeb naszych przyszłych klientów, zamieszczamy ankietę i prosimy o poświęcenie chwili na jej wypełnienie – dodaje Dorota Modelska – Ten głos mieszkańców Chwaszczyna pomoże nam w pełni spełnić ich oczekiwania. Prosimy także o rzetelne jej wypełnianie i już teraz dziękujemy za współpracę. Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać Państwa wymaganiom.

 

Dobrej formie towarzyszy zawsze dobre samopoczucie, dlatego już 10 stycznia 2015 przyjdź na otwarcie Modelscy Sport Club przy ulicy Mickiewicza 63 w Chwaszczynie. Sprawdź ile radości dostarcza trening!

 

Poniżej prezentujemy ankietę, która ułatwi dostosowanie programu ćwiczeń do potrzeb mieszkańców Chwaszczyna:

http://www.interankiety.pl/interankieta/ee312dc9c2376cad3fd8bde852080c2d

 

 modelscy-m2

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.