Pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miejskiej w Żukowie

 

 

Na podstawie postanowienia Nr 20/14 Komisarza Wyborczego w Gdańsku z dnia 24 listopada 2014r. w sprawie zwołania pierwszych sesji nowo wybranych rad gmin (miast) objętych terytorialną właściwością Komisarza Wyborczego w Gdańsku oraz § 12 uchwały Nr XXXIV/351/2013 Rady Miejskiej w Żukowie z dnia 24 maja 2013r. w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Żukowo (Dz. Urz. Woj. Pomorskiego z 2013r. poz. 2458, zm. uchwałą Nr XLVIII/582/2014 Rady Miejskiej w Żukowie z dnia 22 sierpnia 2014r. o zmianie uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Żukowo – Dz. Urz. Woj. Pomorskiego z 2014r. poz.2971)

 

Burmistrz Gminy Żukowo

 

informuje, że pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miejskiej w Żukowie odbędzie się w dniu 01 grudnia 2014r. o godz.14°° w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Żukowie.

 

Porządek posiedzenia ustalony przez Komisarza Wyborczego w Gdańsku przedstawia się następująco:

 

1. Otwarcie i prowadzenie Sesji, do czasu wyboru Przewodniczącego, przez Radnego najstarszego wiekiem obecnego na Sesji.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Ślubowanie Radnych.
4. Wybór Przewodniczącego.
5. Wybór Zastępcy Przewodniczącego.
6. Zakończenie obrad Sesji.

Burmistrz
/-/ Jerzy Żurawicz

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.