Otwarcie ofert w zakresie naprawy dróg gruntowych na terenie Gminy Żukowo

W dniu 15 marca nastąpiło otwarcie ofert w wyniku ogłoszonego przetargu na naprawę dróg gruntowych na terenie Gminy Żukowo, rejon I (rejon, w którym jest przyporządkowane Chwaszczyno).

Zostały złożone dwie oferty. Do dnia dzisiejszego nie nastąpiło ostateczne rozstrzygnięcie i wyłonienie wykonawcy ze względu na zbyt duże rozbieżności w oferowanych cenach. Nadal czekamy na wyłonienie wykonawcy i określenie harmonogramu wyrównania dróg w Chwaszczynie.

W zakresie wyrównywania ulicy Sienkiewicza wskazanej jako objazd dla remontowanej ulicy Mickiewicza do czasu wyrównania drogi wyrówniarką drogę w miarę potrzeb wyrównuje dostępnym sprzętem wykonawca robót na ul. Mickiewicza czyli firma Elgrunt.

Szczegółowe informacje na temat postępowania na stronie BIP Urzędu gminy Żukowo:
NAPRAWA DRÓG GRUNTOWYCH NA TERENIE GMINY ŻUKOWO – Rejon I

 

Sołtys sołectwa Chwaszczyno
Jolanta Wiercińska

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.