OTWARCIE OFERT NA SYGNALIZACJĘ ŚWIETLNĄ W TUCHOMIU

Mieszkańcy Tuchomia będą mieli sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu ul. Długiej i Spacerowej.

Dnia 28 sierpnia br. Komisja Przetargowa GDDKiA otworzyła oferty na budowę sygnalizacji świetlnej. Wpłynęła jedna oferta firmy „ELDRO BUDOWA” z Gdańska na kwotę 368 891,00 zł, z terminem wykonania – 90 dni.

Czekamy teraz na rozstrzygnięcie przetargu.

O poprawę bezpieczeństwa Mieszkańców na tym skrzyżowaniu poprzez montaż sygnalizacji świetlnej na wniosek Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Mieszkańcy dla Tuchomia” i Mieszkańców Tuchomia wnioskowałem na sesji Rady Powiatu Kartuskiego w dniu 29 marca 2017 roku. Dodatkowo Burmistrz Gminy Żukowo Pan Wojciech Kankowski w miesiącu grudniu 2017 roku, przekazał dokumentację techniczną tej sygnalizacji świetlnej GDDKiA.

Przekazanie dokumentacji było dodatkowym argumentem skutkującym przyspieszeniem realizacji tego zadania. Widać, że wspólne działania Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Mieszkańcy dla Tuchomia”, Mieszkańców, Burmistrza Gminy i Rady Powiatu, to sukces i poprawa bezpieczeństwa dla Mieszkańców.

 

Radny Powiatu Kartuskiego
Piotr Fikus

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.