Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na ferie

Pracownicy Ośrodka Kultury i Sportu na każdy dzień ferii przygotowali atrakcje, które mają urozmaicić przerwę semestralną. Zachęcamy do rezerwacji miejsc i wzięcia udziału w różnorakich warsztatach i wyjazdach.

I Tydzień ferii z OKiSem upłynie pod hasłem „Dzień Babci i Dziadka świętuje nasza gromadka”. W harmonogramie zajęć będą zajęcia plastyczne, wyjazd do kina, czy warsztaty z robienia cukierków w prawdziwej manufakturze.

W drugim cyklu pn. „Zaczytani – zaczarowani” będzie można rozwinąć zdrowego ducha podczas zajęć sportowych, zwiedzić Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni i wziąć udział w warsztatach teatralnych.

terminy ferii

Podczas zajęć będzie przerwa na ciepłą herbatę i słodki poczęstunek.

W koszt wycieczek wliczone są: bilety wstępu, transport, ubezpieczenie, ciepły posiłek, opiekunowie.
Zapisy pod nr tel.: 58 680 08 48, 58 736 62 01, 731 808 821.

Niezbędne zgody do wypełnienia znajdują się w Ośrodku Kultury i Sportu w Żukowie.

Poniżej pełny harmonogram zajęć:

ferie okis 2017 harmonogram zajec

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.