Oliwia Flisikowska z Chwaszczyna radną Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie

22 stycznia po raz pierwszy w Gminie Żukowo odbyły się wybory do MGR. W wyniku głosowania, przeprowadzonego w siedzibach szkół z terenu Gminy Żukowo, wybrano 15 radnych na kadencję 2018 – 2020.

Zadaniem Radnych będzie przede wszystkim zajmowanie się opiniowaniem projektów uchwał Rady Miejskiej regulujących sprawy istotne dla środowiska młodych, postulowanie do władz miasta w sprawach dotyczących młodzieży, inicjowanie działań dotyczących młodzieży jak również podejmowanie działań propagujących cele Rady, szczególnie w zakresie upowszechniania idei samorządowej.

Poniżej wyniki wyborów.

OBWIESZCZENIE
Gminnej Młodzieżowej Komisji Wyborczej
z dnia 24 stycznia 2018 r.

w sprawie ogłoszenia wyników wyborów do Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie

Na podstawie § 27 pkt 4 Statutu Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie stanowiącego załącznik do Uchwały Nr XLV/537/2017 Rady Miejskiej w Żukowie z dnia 31 października 2017 r. w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie i nadania jej Statutu (Dz.Urz. Woj. Pom. poz. 4143 z dnia 01.12.2017 r.), Gminna Młodzieżowa Komisja Wyborcza ogłasza, że Radnymi Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie w kadencji 2018-2020 zostały wybrane następujące osoby:

1. Natalia Bochan – Banino
2. Oliwia Flisikowska – Chwaszczyno
3. Anna Belgrau – Borkowo
4. Mikołaj Jaworski – Lniska
5. Wiktoria Hasse – Miszewo
6. Weronika Lewandowska – Widlino
7. Błażej Kaźmierczak – Żukowo
8. Dawid Więcek – Przyjaźń
9. Alicja Żarczyńska – Skrzeszewo
10. Amelia Olszewska – Żukowo
11. Krzysztof Fularczyk – Pępowo
12. Oliwier Kustusz – Żukowo
13. Norbert Orawiec – Żukowo
14. Antoni Biłanicz – Banino
15. Dominik Belgrau – Borkowo

Przewodnicząca Gminnej Młodzieżowej Komisji Wyborczej
Sylwia Laskowska-Bobula

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.