Ogłoszenie o wyłożeniu planu zagospodarowania przestrzennego dla okolic Jeziora Wysockiego

Autor: Urząd Gminy Żukowo

Burmistrz Gminy Żukowo informuje o wyłożeniu do publicznego wglądu fragmentu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Chwaszczyno w rejonie Jeziora Wysockiego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko:

– część działki nr 768/90 (teren 59.MN)
– część działki nr 764 i 762 (teren 04.MN,U, 58.R i część temu 03.KDL)
– część działki nr 768/29 (część terenu 18.MN i część terenu 08.KDW)
– część działki nr 773/3 (część terenu 36.MN)

Wyłożenie w/w projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko odbędzie się w dniach od 14 lutego do 9 marca 2020 r., w siedzibie Urzędu Gminy w Żukowie, Referat Urbanistyki i Nieruchomości, ul. Gdańska 48, 83-330 Żukowo, pokój nr 1, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu oraz na stronie internetowej (www.bip.zukowo.pl).

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w ww. projekcie rozwiązaniami odbędzie się w dniu 26 lutego 2020 r. o godz. 13:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo, w sali nr 7.

Uwagi do w/w projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz prognozy oddziaływania na środowisko należy składać z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy:
– w formie pisemnej na adres Urzędu Gminy Żukowo, u1. Gdańska 52, 83-330 Żukowo;
– w formie ustnej do protokołu w Urzędzie Gminy Żukowo, ul. Gdańska 48, Żukowo, pokój nr 1;
– za pomocą środków komunikacji elektronicznej, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 marca 2020 r. Organem właściwym do rozpatrzenia uwag jest Burmistrz Gminy Żukowo.

Projekt planu jest dostępny na stronie:
https://bip.zukowo.pl/a,79566,projekt-miejscowego-planu-zagospodarowania-przestrzennego-dla-czesci-wsi-chwaszczyno-w-rejonie-jezio.html

Źródło: Urząd Gminy w Żukowie

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.