Ogłoszenie o wyłożeniu od 26 lipca, do publicznego wglądu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego

Urząd Gminy Żukowo informuje, że zostaną wyłożone do publicznego wglądu miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego następujących projektów:

1) Projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Chwaszczyno w rejonie jeziora Wysockiego.

2) Projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Chwaszczyno pomiędzy ulicami Gdyńską i Mickiewicza.

3) Projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Chwaszczyno obszaru ograniczonego ulicami Polną, Telewizyjną i Rewerenda.

wraz z prognozami oddziaływania na środowisko.

Projekty w/w będą od 26 lipca do 23 sierpnia 2019 r. w siedzibie Urzędu Gminy Żukowo, Referat Urbanistyki i Nieruchomości, ul. Gdańska 48, 83-330 Żukowo, pokój nr 1 w godzinach pracy urzędu oraz na stronie bip.zukowo.pl

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w w/w projektach rozwiązaniami odbędzie się w dniach:

1) 22 sierpnia 2019 r. o godz. 12.00 MPZP dla części wsi Chwaszczyno w rejonie jeziora Wysockiego.

2) 21 sierpnia 2019 r. o godz. 11.00 MPZP dla części wsi Chwaszczyno pomiędzy ulicami Gdyńską i Mickiewicza.

3) 21 sierpnia 2019 r. o godz. 12.00 MPZP dla części wsi Chwaszczyno, obszaru ograniczonego ulicami Polną, Telewizyjną i Rewerenda.

w siedzibie Urzędu Gminy Żukowo, Referat Urbanistyki i Nieruchomości, ul. Gdańska 48, 83-330 Żukowo w sali nr 10 (sala konferencyjna)

 

Uwagi do w/w projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz prognoz oddziaływania na środowisko należy składać z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy:
– w formie pisemnej na adres Urzędu Gminy Zukowo, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo;
– w formie ustnej do protokołu w Urzędzie Gminy Zukowo, ul. Gdańska 48, Żukowo, pokój nr 1;
– za pomocą środków komunikacji elektronicznej, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym w nieprzekraczalnym terminie do dnia 9 września 2019 r.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag jest Burmistrz Gminy Zukowo.

 

 pdfOgłoszenie439.78 KB

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.