Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Kartuskiego w 2014 roku

 

Zarząd Powiatu Kartuskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Kartuskiego w 2014 roku przez organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w obszarach:

1. nauki, edukacji, oświaty i wychowania,

2. kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego,

3. działań na rzecz osób niepełnosprawnych i pomocy społecznej,

4. porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz ratownictwa i ochrony ludności,

5. ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.

 

Oferty należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 marca 2014 roku do godz. 15:00 (poniedziałek) w Starostwie Powiatowym w Kartuzach przy ul. Gdańskiej 26 w pokoju nr 17 bądź przesyłać na adres: Starostwo Powiatowe, ul. Dworcowa 1, 83-300 Kartuzy. Liczy się data wpływu dokumentacji do Starostwa Powiatowego w Kartuzach. Oferty złożone bądź przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

 

Poniżej zamieszczamy treść konkursu oraz wzór oferty realizacji zadania publicznego:

Ogłoszenie o konkursie

Wzór oferty

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.