Ogłoszenie Burmistrza dot. statutu sołectwa.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on print

 

 Burmistrz Gminy Żukowo informuje, że w Biuletynie Informacji Publicznej http://bip.zukowo.pl/ zamieszczone są ramowe statuty gminy Żukowo i ramowe statuty osiedli miasta Żukowo.

Niniejsze statuty będą przedmiotem konsultacji z mieszkańcami (art. 35 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym – j.t. Dz. U. z 2013 r. poz. 594 z późn. zm.), które odbędą się na spotkaniach podczas zebrań wiejskich i ogólnych zebrań mieszkańców osiedli. W związku z tym zachęcam mieszkańców do zapozanania się z ich treścią. Terminy spotkań zostaną podane mieszkańcom w terminie późniejszym z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Wszelkich informacji w tej sprawie udziela Sekretarz Gminy Żukowo:
Brygida Markowska
tel.: 58 685 83 01

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.