Od soboty tymczasowa zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu w Żukowie

Z uwagi na wzmożony ruch pojazdów związany ze zbliżającym się okresem świątecznym, w rejonie cmentarza w Żukowie w okresie od 29.10.2016 r. do 01.11.2016 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu, polegająca na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku ul. 3 Maja od skrzyżowania z drogą na Otomino do piekarni GS-Żukowo.

Dodatkowo, w celu wyeliminowania parkowania pojazdów w miejscach do tego nie wyznaczonych, w okresie od 29.10.2016 r. do 01.11.2016 r. wprowadzono obustronny zakaz parkowania na odcinku od rzeki Raduni do drogi krajowej nr 20 – ul. Gdańskiej. Obydwie zmiany przedstawiono na schemacie oznakowania.

pdfschemat_1_listopada.pdf480.26 KB

Informujemy ponadto, że w związku z dużymi potrzebami parkingowymi na czas 29.10-01.11.2016 r. dla odwiedzających cmentarz dostępne będą parkingi wskazane w załączniku graficznym tj.: trzy parkingi w obrębie Urzędu Gminy, nowo wybudowany parking kościelny- wjazd od ul. Kościerskiej, parking wzdłuż rzeki Raduni – na wysokości cmentarza oraz dopuszczone będzie parkowanie wzdłuż krawędzi jezdni na długości ul. 3 Maja, na którym obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy.

pdfdostepne_parkingi.pdf512.97 KB

Beata Bujnowska-Kowalska
Informacja prasowa
Gmina Żukowo

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.