Obwieszczenie o decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia pt.: ,,Eksploatacja kruszywa naturalnego ze złoża „Borowiec I – Pole A”

 

Burmistrz Gminy Żukowo opublikował obwieszczenie o wydaniu w dniu 3 czerwca 2014r. decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia „Eksploatacja kruszywa naturalnego ze złoża „Borowiec I – Pole A” oraz przeróbka kruszywa mobilnym zestawem przesiewaczy na terenie czynnego wyrobiska z bezpośrednim odbiorem nadawy z koparki ssącej realizowanego na terenie części działek ewidencyjnych o numerach: 249/1,249/2,249/4, 249/5, 250/1,w  miejscowości Barniewice, gmina Żukowo oraz 95/10, 257 w miejscowości Tuchom, gmina Żukowo” z wniosku Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego „POLGRAVEL” Spółka z o. o. z siedzibą w Gdańsku.

 

Z aktami sprawy można zapoznać się w siedzibie UG Żukowo w poniedziałki 7.30 – 16.00, wtorki, środy, czwartki – 7.30 – 15.30, piątki 7.30-15.00 w pokoju nr 38.

 

obwieszczenie-burmistrza-dot-polgravel

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.