Nieuczciwy pracownik poczty okradał wartościowe paczki

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Jak informuje portal kartuzy.naszemiasto.pl policjanci kryminalni z Kartuz ze swoimi kolegami z Żukowa zatrzymali pracownika poczty, który okradał przesyłki wartościowe.

 

25-latek z Gdańska obsługiwał pocztę w Chwaszczynie oraz trzy punkty pocztowe w Gdańsku. Nadawane tam przesyłki wartościowe dostarczał do punktu sortowni. Ale zanim je oddał, opróżniał z zawartości. Czasem wkładał do paczki zamiennik, a czasem pustą kopertę.

 

W ten sposób przywłaszczył sobie obiektyw fotograficzny za 3 tysiące złotych czy co lepsze aparaty telefonów komórkowych – wylicza Jarosława Krefta, rzecznik kartuskiej policji. – W ten sposób począwszy od stycznia 2012 roku okradł pięć paczek a wartość strat przekracza 5 tysięcy złotych.


Mężczyzna sprzedawał ukradzione przedmioty, policjantom udało się dotrzeć do jego z nabywców. Za kradzież młodemu mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

 

źródło: kartuzy.naszemiasto.pl

{module dol-artykulu|none}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.