Najlepszy Dzielnicowy Roku 2011

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

 

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku zorganizowała III wojewódzki konkurs Dzielnicowy Roku 2011.

 

 

Plebiscyt ma na celu przybliżenie społeczności województwa pomorskiego sylwetek policjantów – dzielnicowych, co w efekcie ma ułatwić wzajemne kontakty. Będzie on także miarą „popularności” i aktywności dzielnicowych w podejmowanych działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa w rejonie swojej służby.

 

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w internetowej ankiecie. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy każdego powiatu. Plebiscyt trwa od 20 marca do 15 grudnia 2011 r., ogłoszenie wyników nastąpi na początku stycznia 2012 r.

 

Tytuł Najlepszego Dzielnicowego Roku 2011 przypadnie jednemu dzielnicowemu z każdego powiatu, który uzyska największą liczbę głosów.

 

Dzielnicowy mający w swoim obszarze Chwaszczyno: mł. asp. Andrzej Damps

{module do-reklamy-intertekst-2|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.