Moda na rower w CH Osowa

Lubisz podróżować rowerem, jesteś pasjonatem jednośladów  i bierzesz udział w maratonach? A może masz w rodzinie małego rowerzystę, dla którego jeżdżenie na dwóch kółkach to nowa pasja? Dla wszystkich osób lubiących taką formę wypoczynku CH Osowa przygotowała wydarzenie „Moda na rower”.

Już 18 maja 2019 roku CH Osowa wraz z GoSport i Szprychy.com zaprasza na wyjątkowy event dla całej rodziny. Głównym punktem programu będzie Osowa Dziecięcy Maraton Rowerowy, w którym może wziąć udział każde dziecko w wieku do 10 lat. Przewidziany jest także start dla maluszków na rowerkach biegowych. Dzieciaki będą mogły skorzystać także z mobilnego miasteczka ruchu drogowego, gdzie młodzi rowerzyści będą mogli zapoznać się ze znakami drogowymi i przejechać po specjalne zbudowanym w tym celu skrzyżowaniu i rondzie. Dla starszych miłośników jednośladów sklep Szprychy.com przygotował bezpłatny serwis rowerowy. Zaplanowano również porady fizjoterapeuty, z którym uczestnicy będą mogli skonsultować i dopasować ustawienie roweru do swojej postawy, jak również dowiedzieć się jak reagować w przypadku skurczy podczas treningów czy kontuzji.

Michał Bogdziewicz – kolarstwo ma we krwi
Gościem specjalnym wydarzenia „Moda na rower” będzie Michał Bogdziewicz – wielokrotny Mistrz Polski w MTB, który kolarstwo ma we krwi. Setki startów w zawodach, tysiące kilometrów na rowerze pozwoliły Michałowi na zdobycie ogromnego doświadczenia i poznania tajników treningowych niezbędnych do odnoszenia sukcesów, którymi chętnie podzieli się z uczestnikami „Moda na rower”.
Niezmiernie nam miło będzie gościć Michała na naszym evencie – mówi Justyna Siemińska, dyrektor CH Osowa – szczególnie, że poprowadzi dla naszych najmłodszych rowerzystów rozgrzewkę przed startem maratonu.

Strefy i atrakcje
Dodatkowo dla uczestników zostanie przygotowana strefa chill. Będzie możliwość stworzenia własnego koktajlu dzięki sile własnych mięśni (blender bike). Dla dzieci zaplanowano mnóstwo atrakcji – malowanie buziek, bańki, wata cukrowa, warsztaty cyrkowe, gry i zabawy ruchowe.

Podczas całego wydarzenie będzie można zapoznać się również ofertą sklepów
GoSport i Szprychy.com oraz skorzystać z rabatów przygotowanych przez różne punkty handlowe i usługowe Odbędą się również konkursy,
a w nich do wygrania przydatne akcesoria rowerowe. Dla uczestników przygotowano również przydatne opaski odblaskowe.

PROGRAM „Moda na rower”
10:00 powitanie
10:00 – 11:30 – rejestracja do Osowa Dziecięcy Maraton Rowerowy (odbiór numerków)
10:30 – 10:50 – prelekcja fizjoterapeuty
11: 00 – 11:20 – wykład Michała Bogdziewicza
11: 30 – 11:45 – rozgrzewka z Michałem Bogdziewiczem dla dzieci uczestniczących w maratonie
12:00 – 14:00 – Osowa Dziecięcy Maraton Rowerowy
14:30 – 15:00 – Dekoracja i wręczenie nagród
16:00 – zakończenie serii konkursów
17:00 – zakończenie eventu

 

Jak wziąć udział w „OSOWA Dziecięcy Maraton Rowerowy”?
Wyślij zgłoszenie na maila: modanarower@publicon.pl (imię, nazwisko i wiek)
Więcej informacji na stronie: www.chosowa.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.