Mikołajkowy Rodzinny Halowy Turniej Piłki Nożnej – 28 listopada

Autor: nadesłane

Klub Sportowy „CHWASZCZYNO” oraz RADA Sołecka Chwaszczyna wzorem lat ubiegłych serdecznie zaprasza do uczestnictwa i zgłoszeń zespołów do 🎅🏻🎅🏻🎅🏻Mikołajkowego Rodzinnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej. 🥅⚽️🥅
Formuła tego turnieju jest Państwu dobrze znana. Serdecznie zachęcamy całe rodziny do świetnej zabawy !!! Proszę pamiętać w związku z faktem, iż turniej odbędzie się na Hali Sportowej ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń . Turniej skierowany jest do mieszkańców. Szczegóły na plakacie i regulaminie oraz pod podanym numerem telefonu do trenera Marka Liszewskiego – 880 661 271.

Źródło: Rada Sołecka Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.