Mapa Chwaszczyna w centrum miejscowości już wskazuje drogę!

Dzięki współpracy lokalnych działaczy i firm na terenie Chwaszczyna udało się przygotować i postawić mapę w centrum naszej miejscowości, przy przystanku w stronę Gdyni.

Pomysł stworzenia mapy Chwaszczyna powstał jeszcze w zeszłym roku. Inicjatywa ta spowodowana była powstaniem wielu nowych ulic na terenie naszej miejscowości. Uaktualniona mapa miała być punktem odniesienia do dotarcia w każde miejsce Chwaszczyna.

mapa chwaszczyna montaz 2

fot. Przygotowanie do montażu mapy Chwaszczyna

Chwaszczyno to dość rozległa terytorialnie wioska, a mieszkańcy pytani o dojazd do danej ulicy częstokroć dziwili się, że taka w Chwaszczynie w ogóle istnieje. Odnowiona mapa Chwaszczyna ma to wszystko zmienić i ułatwić.

We współpracy z kilkoma lokalnymi działaczami naszej miejscowości udało się przygotować taką mapę – uaktualnioną zwłaszcza o nowe ulice. Dzięki wsparciu lokalnych przedsiębiorstw mapa została profesjonalnie przygotowana i zamontowana w centrum Chwaszczyna.

mapa chwaszczyna montaz 5

fot. Przenoszenie konstrukcji do miejsca montażu

Osoby i firmy – sponsorzy, którzy przyczynili się do wykonania mapy Chwaszczyna wraz z montażem w centrum Chwaszczyna:

Michał WittTassel, Chwaszczyno.pl, przygotowanie graficzne mapy Chwaszczyna,
Jerzy Stupnicki i Feliks ChudzyńskiTop-Design Chwaszczyno, wydrukowanie mapy wraz z montażem mapy na konstrukcji,
Franciszek i Sławomir BergańscyFB-JELCZ Franciszek Bergański, przekazanie słupków do których zamocowano konstrukcję oraz wykonanie montażu mapy w centrum Chwaszczyna,
Ireneusz NadolskiLILAN, wykonanie uchwytów mocujących konstrukcję mapy do słupków,
Jolanta WiercińskaSołtys Chwaszczyna – uzgodnienie miejsca montażu mapy,
Piotr FikusRadny Powiatu Kartuskiego – koordynacja prac oraz pozyskanie w/w sponsorów przy wykonaniu całego przedsięwzięcia,

oraz wszyscy, którzy pomagali w sprawdzaniu przebiegu ulic w Chwaszczynie.

INTERAKTYWNA WERSJA MAPY NA CHWASZCZYNO.PL

Ta słuszna inicjatywa nie jest epilogiem. Zamierzamy rozwinąć ją poprzez dotarcie z mapą Chwaszczyna do wszystkich mieszkańców. Planujemy wydać taką mapę w wersji papierowej, która dotrze do Państwa domów razem z gazetą lokalną Chwaszczyno.pl

mapa chwaszczyna montaz 10

fot. Mocowanie konstrukcji mapy w miejscu docelowym

Wydanie papierowej wersji mapy Chwaszczyna wiąże się z kosztami, które chcielibyśmy pokryć z ofiarności firm i instytucji działających na terenie Chwaszczyna. Za określoną z góry opłatą firma zostanie umieszczona na mapie Chwaszczyna i trafi do domów wszystkich mieszkańców naszej miejscowości.

mapa chwaszczyna montaz 18

fot. Widok mapy od strony DK 20 w Chwaszczynie

Prosimy o zgłaszanie się chętnych konsorcjów do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Ta jednorazowa opłata będzie reklamą dla Państwa firm na kilka-, kilkanaście lat, tj. do czasu wydania kolejnej aktualizacji mapy. Potencjalne firmy proszone są o kontakt z redakcją Chwaszczyno.pl pod adresem mailowym:

kontakt@chwaszczyno.pl

 

{gallery}mapa-chwaszczyna-montaz{/gallery}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.