KS Gokken z pucharem najlepszego klubu

W sobotę 23 kwietnia podopieczni Klubu Sportowego Gokken zmagali się na turnieju z cyklu „Pomerania Cup” w Rumi.

Na matach walczyło 20 klubów z dwóch krajów, czyli ponad 370 karateków jednego dnia! Gokken, podobnie jak w roku ubiegłym, wraca z pucharem za najlepszy klub, wygrywając klasyfikację medalową (23 złota, 20 srebra i 18 brązowych).

Puchary dla najlepszych zawodników zdobyło również dwóch zawodników KS Gokken. Sara Elwart wygrała konkurencję dziewcząt, zdobywając 5 złotych krążków, a Filip Wendt wygrał konkurencję chłopaków zdobywając 4 złota.

Na trzecim miejscu uplasował się 9 letni Maciej Adamus, wygrywając swoją kategorię 9 lat w kata, 10-latków oraz kumite 9-latków.