KS Gokken ponownie na arenie

Ostatni weekend był dla Klub Sportowego Gokken bardzo udany. Trójka naszych seniorów (Sara Elwart, Dominik Korbolewski oraz Filip Wendt) pojechała na 17-th Euro Grand Prix – Pilsen do Czech.

Był to kolejny turniej, na który zostali powołani z ramienia Kadry Narodowej oraz przygotowujący do startów w Mistrzostwach Świata WKF w Linz, Austria.

Rewelacyjny występ zaliczył Filip Wendt. Nasz młody senior wygrał 4 walki, a uległ tylko w finale Belgowi, zajmując ostatecznie drugie miejsce.

pilzno

fot. Od lewej Filip Wendt, Sara Elwart, Dominik Korbolewski

Reszcie seniorów nie poszło już tak dobrze. Mają tydzień na doszlifowanie formy i wyjazd na kolejny wielki turniej do Bielska-Białej.

Młodsi zawodnicy pojechali do Osielska, k. Bydgoszczy na turniej V YAMABUSHI CUP 2016. W zawodach wzięło udział 440 zawodników z 22 klubów z całej Polski.

Gokken uplasował się na 2 miejscu w klasyfikacji generalnej, zdobywając łącznie 12 złotych, 9 srebrnych oraz 19 brązowych medali.

osielsk 2

fot. KS Gokken zdobywa II miejsce w klasyfikacji generalnej

Gratulujemy medalistom.

 

Agata Uwijała / KS Gokken

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.