KS Chwaszczyno : Piast Człuchów – sobota godz. 15.30

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza wiosenna kolejka w 2014 roku w IV lidze. Duże nadzieje łączymy z nadchodzącymi meczami. Wielu osobom marzy się awans naszej drużyny do III ligi.

Pierwszą przeszkodą na tej drodze to Piast Człuchów, beniaminek z V ligi, grupy Słupsk. Jesienią pewnie pokonaliśmy Piast 5-1, choć wynik oraz przebieg spotkania do przerwy tego nie zapowiadał. Po przerwie objęliśmy prowadzenie, ale gospodarze szybko wyrównali, a nawet mogli wyjść na prowadzenie. Jednakże strzelone 3 bramki w odstępstwie 5 minut ostudziły zapały beniaminka. Wynik ustalił Daniel Laskowski, który ustrzelił hattricka w tym spotkaniu.

Mieszane uczucia towarzyszyły nam podczas przygotowań do rundy wiosennej. W pewnym momencie drużyna miała nawet nie wystartować w rozgrywkach. Porażka 0-7 z Bałtykiem na pewno zasiała ziarenko zwątpienia, ale niedawna wygrana 1-0 z tym samym przeciwnikiem pozwala z optymizmem patrzeć na nadchodzące mecze ligowe.Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zaprosić na najbliższy sprawdzian kadry Trenera Cybulskiego.

Początek meczu zaplanowany jest na 15:30, 15 marca na Toyota Arena, przy ulicy Węglowej w Chwaszczynie.